World-Magic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Magia se trezeste la viata, iar tu... tu trebuie sa fi cel ce o controleza.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 NU RATATI! SENZATIONAL! a aparut si un jeleu

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
gummy bear
Junior
Junior
gummy bear


Mesaje : 249
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : in fata monitorului

NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Empty
MesajSubiect: NU RATATI! SENZATIONAL! a aparut si un jeleu   NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Icon_minitimeLun Noi 30, 2009 5:58 pm

despre mn hmmm
nume: nu va intereseaza pi voi
varsta: nci asta nu va intereseaza da vo zic totusi asa vreo 15 anisori
Ce-mi plachshe pai sa pictez, sa desenez, sa citesc (cartea preferata: Marti cu Morrie), sa fac tot felu de accesorii, sa dooooooorm, Death Note......sa merg la cinema, la teatru, filmu meu preferat hmmm nush toate in care apare Johnny Depp, vreau regie si design de toate felurile etc etc etc
Ce nu-mi plashe.... multe: prostia, Romania, manelele(stiu ca se incadreaza la prostie), politica, oamenii insistenti, nu-mi place sa stea cnv pe capu meu cand am ceva de facut etc etc etc
Dak va mai intereseaza ceva despre pesoana mea intrebati ca mie mii pre lene ca sa scriu tot...
aaaa da muzica pe care o ascult e rock si jazz si pop poa sa fie, cantareti:evanescence, pink, fly leaf si altii
Sus In jos
Alice
Membru Nou
Membru Nou
Alice


Mesaje : 51
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 25
Localizare : Pe o pata de culoare

NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Empty
MesajSubiect: Re: NU RATATI! SENZATIONAL! a aparut si un jeleu   NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Icon_minitimeLun Noi 30, 2009 6:06 pm

Welcome Gummy here !
Sus In jos
http://allgirls.forumgratuit.ro
gummy bear
Junior
Junior
gummy bear


Mesaje : 249
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : in fata monitorului

NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Empty
MesajSubiect: Re: NU RATATI! SENZATIONAL! a aparut si un jeleu   NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Icon_minitimeLun Noi 30, 2009 9:02 pm

da ms oana nu ne-am vazut de tare multa vreme NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu 897593
Sus In jos
Haruki
Administrator
Administrator
Haruki


Mesaje : 1191
Data de inscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Empty
MesajSubiect: Re: NU RATATI! SENZATIONAL! a aparut si un jeleu   NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 7:09 am

Welcome and happy posting ^^
Sus In jos
https://world-magic.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Empty
MesajSubiect: Re: NU RATATI! SENZATIONAL! a aparut si un jeleu   NU RATATI! SENZATIONAL!  a aparut si un jeleu Icon_minitime

Sus In jos
 
NU RATATI! SENZATIONAL! a aparut si un jeleu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-Magic :: >~Administrare~ :: Welcome-
Mergi direct la: